Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

19050.

Rufpreis:
1 400 HUF

19051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szalontai Barnabás: Nyírbátor bibliográfia. I. rész. A szerző, Szalontai Barnabás (1919-1984) néprajzkutató, történész, a nyírbátori Báthori István Múzeum alapító igazgatója által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére DEDIKÁLT példány! A Nyírbátori Báthori István Múzeum Füzetei. Nyírbátor, 1957, Báthori István Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés.
19052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hol sírjaink domborulnak. Partiumi temetők. Partiumi füzetek 7. (Nagyvárad), 1999, Partiumi és Bánsági Műemlékvédő és Emlékhely Bizottság - Királyhágómelléki Református Egyházkerület - Nagyváradi Római Katolikus Püspökség. Kiadói papírkötés, az elülső borítón törésnyommal.
19053.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Harmincz képpel. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, első néhány lap alján ázásnyommal.
19054.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Duna Passautól a Fekete tengerig. Bp., 1917, Első Cs. és Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, utolsó néhány lapon ázásnyommal. + Taschenatlas der Kriegsschauplätze, Brockhaus, 1942
19055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Przekroje Geologiczne Przez Polske, 2 kötet: Stanisław Sokołowski: Tatry. + Władysław Pozaryski: Budowa geologiczna Polski. Warszawa, 1958-1959, Wydawnictwa Geologiczne. Lengyel nyelven. Térkép-mellékletekkel. Kiadói tűzött papírkötés.
19056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zácsfalvi Gyula: London. Bp., 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19057.

Rufpreis:
1 800 HUF

Radó Dezső: Fák a betonrengetegben. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19058.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Zoltán: Összeomlás. Francia útinapló. H.n., Nyugat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes osztrák és olasz idegenforgalmi prospektus tétel, 7 db., közte osztrák (4 db tiroli, 2 db stájer), és olasz (Ferrara), az egyik foltos.é
19060.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Cleveland képes prospektus
19061.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF