SzÃvos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Harmincz ... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000015/Szivos-Bela-Nansen-utazasa-labszankon-Gronlandon-keresztul-Harmincz-keppel-Bp-1911-Franklin~II3131719
3131719
19054
465
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: SzÃvos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Harmincz képpel. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, elsÅ‘ néhány lap alján ázásnyommal.
: bt