Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. köt.: Tirol és Voralberg. Bp., 1893., M. Kir. Államnyomda, XII+594 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
zalai Szalay László, Dr.: A puszta balladája. Bp.,(1930),Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet, 425 p.+14 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, gerincen és a borítón kopásnyomokkal, belső kötéstáblán Haranghy Jenőék könyve ex libris, a Trianon előtti és Csonka-Magyarország térkép szakadással.
Magyarország képekben. Honismertető album. I-II. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó - Helikon. Az 1870. évi Heckenast-kiadás reprintje, kísérőfüzettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült műanyag védőborítóban.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Hermann Keyserling: Amerika. Der Aufgang einer neuen Welt. Stuttgart - Berlin, 1930, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Lábass Endre: A táj. Bp., 1993, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (166./200) példányban.
Siralmas panasz Istennek Kolozsváron fekvő nagy haragjáról, abból származott egy-néhány súlyos ostoriról, és annak nevezetesen ez 1697 Esztendöben Pünköst Havának 6-dik napján iszonyú tűzzel való megpusztításáról. ... M. Totfalusi K. Miklós által. Bp., 1982., Magyar Iparművészeti Főiskola, 18+2 p. A Kolozsváron Misztótfalusi Kis Miklós (1650-1702) nyomdász, betűmetsző által 1697-ben kiadott kötet reprint kiadása! Kiadói kartonált papírkötés.