https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A kegyes tanítórendek vezetése alatt álló magyaróvári gimnázium értesítője az 1901-1902. Benne Frick János: Magyarország déli melléktartományai 1490-1526 c. tanulmányával. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban.
1
19185.

A kegyes tanítórendek vezetése alatt álló magyaróvári gimnázium értesítője az 1901-1902. Benne Frick János: Magyarország déli melléktartományai 1490-1526 c. tanulmányával. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói papírkötésben
1
19186.

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19187.

Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971 Borsodi Levéltári Füzetek 1. és 3. Szerk.: Román János. Miskolc, 1971, B-A-Z. Megyei Levéltár,(II. Rákóczi Ferenc Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötések. Megjelent 400 példányban.
1
19188.

1971 Borsodi Levéltári Füzetek 1. és 3. Szerk.: Román János. Miskolc, 1971, B-A-Z. Megyei Levéltár,(II. Rákóczi Ferenc Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötések. Megjelent 400 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.
1
19189.

Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1913 Kölner Woche. IXéme année. Turisztikai prospektus. Francia nyelven. Korabeli reklámokkal. Köln, Kölner Verkehrs-Verein, 44 p.+1 (kihajtható, kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés. + cca 1920 Wie Sicht man am Resten Berlin und Potsdam?
1
19190.

1913 Kölner Woche. IXéme année. Turisztikai prospektus. Francia nyelven. Korabeli reklámokkal. Köln, Kölner Verkehrs-Verein, 44 p.+1 (kihajtható, kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés. + cca 1920 Wie Sicht man am Resten Berlin und Potsdam?

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Führer in Karlsbad und Umgebung. Karlsbad (Karlovy Vary), 1898, Franieck'schen Druckerei. Egészoldalas képekkel illusztrálva, egy kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19191.

Führer in Karlsbad und Umgebung. Karlsbad (Karlovy Vary), 1898, Franieck'schen Druckerei. Egészoldalas képekkel illusztrálva, egy kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.
1
19193.

Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az irodalomban. Miskolc, 1942, a szerző kiadása (Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés; hiányos, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
1
19194.

Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az irodalomban. Miskolc, 1942, a szerző kiadása (Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p. Kiadói papírkötés; hiányos, foltos borítóval, kijáró lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shackleton: Az Antarktisz szívében száznyolcvan kilométerre a Déli Sarktól. Ford.: Halász Gyula. A hat világrész - utazások és fölfedezések az Enciklopédia Kiadó reprint sorozata. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
19195.

Shackleton: Az Antarktisz szívében száznyolcvan kilométerre a Déli Sarktól. Ford.: Halász Gyula. A hat világrész - utazások és fölfedezések az Enciklopédia Kiadó reprint sorozata. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19196.

Lehel. Tér - piac - vásár - csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
19197.

Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse