19152.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
700 HUF
1,90 EUR, 2,19 USD
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.