19133.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.