Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037618
11576
463
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett, a festő (Bauerné) jelzett, kopásokkal
3053940
11577
463
3119236
11578
463
Capodimonte nagy méretű porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 46 cm 3103230
11579
463
15000
Lippelsdorf pásztor legény kutyával. nagy méretű porcelán szobor, figura. Kézzel festett, jelzett, két apró lepattanással a sapkáján 43 cm 2723412
11580
463
14000
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
3093322
11581
463
Sarreguemines fajansz vizes korsó, Levonóképes, jelzett, sérülésekkel 27 cm 3112908
11582
463
15000
K.M.K. porcelán mokkás készlet hat személyes tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, minimális kopással
3014883
11583
463
3097317
11584
463
5500
Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm
3045411
11585
463
Haas & Czjzek porcelán teás készlet, hat személyes, matricás, jelzett, kis kopással
3090496
11586
463
Rosenthal süteménykínáló készlet. Pereménél aranycsíkozással elválasztott ezüstös csillogású színezéssel. Jelzett, kis kopással, d: 19-25 cm 3096815
11587
463
Szeladon mázas sárkánymintás dísztál. Kína, XX. sz. eleje, jelzett, domború sárkánymintával díszített, barna mázas szegélyezéssel, hibátlan, d: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF