Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941477
11636
463
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm
2987444
11637
463
3019739
11638
463
3119866
11639
463
Grafenthal? gyermekpár éjjel. Sorszámozott, hibátlan, m: 14 cm 3114413
11640
463
2 darab porcelán patikai edény, feliratokkal, egyik jelzett, kis kopással, m: 14,5-16,5 cm 3114397
11641
463
The Leonardo Collection egyszemélyes szervírozó szett, szecessziós stílusban díszítve, jelzett, hibátlan, díszdobozban. 3112675
11642
463
Myott Royal Mail 6 darab süteményes tányér. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 17 cm 3112572
11643
463
Cseh Alt Wien rokokó férfi kecskével. Jelzett, virágszirmokon kis hiányokkal, m: 23 cm 3113201
11644
463
MZ csehszlovák historizáló mintás emeletes asztalközép. Jelzett, kis kopással, m: 33 cm 3116512
11645
463
Kínai zöldséges asszony. Jelzés nélkül, restaurált, m: 35 cm
2944355
11646
463
Wałbrzyck lengyel porcelán csésze és alj, peremén 24K aranyozással. Jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm, d: 15 cm
2988681
11647
463
Séte Cival jelzéssel. Halas porcelán. Kézzel festett, jelzett, alján lepattanással, 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF