Porzellan

Zahl der Lose: 418

11636.

Rufpreis:
6 000 HUF

11637.

Rufpreis:
1 000 HUF

11638.

Rufpreis:
5 000 HUF

Grafenthal? gyermekpár éjjel. Sorszámozott, hibátlan, m: 14 cm
11639.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 darab porcelán patikai edény, feliratokkal, egyik jelzett, kis kopással, m: 14,5-16,5 cm
11640.

Rufpreis:
4 000 HUF

The Leonardo Collection egyszemélyes szervírozó szett, szecessziós stílusban díszítve, jelzett, hibátlan, díszdobozban.
11641.

Rufpreis:
5 000 HUF

Myott Royal Mail 6 darab süteményes tányér. Jelzett, minimális kopottsággal, d: 17 cm
11642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cseh Alt Wien rokokó férfi kecskével. Jelzett, virágszirmokon kis hiányokkal, m: 23 cm
11643.

Rufpreis:
6 000 HUF

MZ csehszlovák historizáló mintás emeletes asztalközép. Jelzett, kis kopással, m: 33 cm
11644.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai zöldséges asszony. Jelzés nélkül, restaurált, m: 35 cm
11645.

Rufpreis:
5 000 HUF

11646.

Rufpreis:
2 400 HUF

11647.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF