Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095200
11697
463
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, ón fedéllel, m: 22,5 cm 2496838
11698
463
2529720
11699
463
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
3076031
11700
463
1991, Vohenstrauss dísztál, "Lóitatás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm
3076038
11701
463
1989, Seltmann Weiden dísztál, "Tengerparti körút", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076019
11702
463
1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm
3076022
11703
463
1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076023
11704
463
3076028
11705
463
3095203
11706
463
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3089019
11707
463
3095372
11708
463
Antik ékszeres doboz Prágai látképpel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF