Porzellan

Zahl der Lose: 418

Antik rózsás ékszeres doboz. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 9 cm
11709.

Rufpreis:
3 000 HUF

1991, Wedgwood dísztál, "Hajnali tejhordó", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
11710.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1992, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
11711.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1990 körül, kínai dísztál, jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 21,5 cm
11712.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1990, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
11713.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1990, Bareuther dísztál, "Defregger legszebb családi portréi", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
11714.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1990 körül, Villeroy & Boch dísztál, "Sommer", jelzett, hibátlan, d: 25 cm
11715.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1987, Königszelt dísztál, "A vízimalom", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
11716.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11717.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1994, Reichenbach dísztál, "Uzsonnaszünet", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
11718.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1991, Kaiser dísztál, "Tóparti kilátás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm
11719.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

8 darab japán porcelán tálka, közte ritka darabokkal, jelzettek, kopással.
11720.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF