Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095371
11709
463
Antik rózsás ékszeres doboz. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 9 cm 3096408
11710
463
3400
1991, Wedgwood dísztál, "Hajnali tejhordó", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
3096389
11711
463
3400
1992, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3096387
11712
463
3400
1990 körül, kínai dísztál, jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 21,5 cm 3096380
11713
463
3400
1990, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3096371
11714
463
3400
1990, Bareuther dísztál, "Defregger legszebb családi portréi", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3093916
11715
463
3400
1990 körül, Villeroy & Boch dísztál, "Sommer", jelzett, hibátlan, d: 25 cm
3096403
11716
463
3400
1987, Königszelt dísztál, "A vízimalom", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
3096397
11717
463
3400
1990 körül, kínai dísztál, jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 21,5 cm 3096417
11718
463
3400
1994, Reichenbach dísztál, "Uzsonnaszünet", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3096412
11719
463
3400
1991, Kaiser dísztál, "Tóparti kilátás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm
3098224
11720
463
8 darab japán porcelán tálka, közte ritka darabokkal, jelzettek, kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF