Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2771984
11733
463
2517099
11734
463
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm 2907386
11735
463
Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
3093213
11736
463
II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
3097403
11737
463
Német figura pár: Könyvet tartó kisfiúk. Jelzett, minimális kopással, m: 8,5 cm
3099854
11738
463
Osztrák porcelán plakett, kézzel festett, jelzett (RF Austria), minimális kopottsággal, falra akasztható, 10x8 cm
3098236
11739
463
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, d:18 cm
2980873
11740
463
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
3119810
11741
463
Lefton "Hógolyó" macska figura. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3119807
11742
463
Drasche Aladdin. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm 3119783
11743
463
Aquincum akt. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16,5 cm
3121085
11744
463
Reichenbach háromosztatú magkínáló. Jelzett, hibátlan, d: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF