Porzellan

Zahl der Lose: 418

Hutschenreuther porcelán karácsonyfadísz, 1987, jelzett, m: 6 cm
11793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalocsa váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11794.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wedgwood porcelán tányérka, jelzett, eredeti dobozban, leírással. hibátlan. d: 11,5 cm
11795.

Rufpreis:
1 400 HUF

Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
11797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ilmenau pikkelymintás kávés készlet. Jelzett, kis kopással, teljes.
11798.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab Püspökfürdői emlék porcelán csupor, kopással, repedésvonallal, m: 14 cm
11799.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Walbrzych lengyel porcelán agár. Jelzett, kis kopással, h: 33 cm
11800.

Rufpreis:
2 800 HUF
21

4 db porcelán tálka/csésze (irizáló, kobaltkék mintás, stb.), jelzettek, változó állapotban, d: 9 - 9,5 cm
11801.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db porcelán cipő, az egyik alján kis lepattanás, h: 9 - 10,5 cm
11802.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rosenthal virágmintás porcelán tálka, 14x9 cm + Vittorio Vergani & Co. szőnyeg reklámos tálka, 14x10,5 cm. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal.
11803.

Rufpreis:
2 400 HUF

"Gruss aus Pöllau" feliratos, virágmintás osztrák porcelán csésze, hozzá való aljjal. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, a csészealj talpán apró lepattanások, d: 9,5 - 15 cm
11804.

Rufpreis:
1 600 HUF

11805.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF