Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3118683
11793
463
Hutschenreuther porcelán karácsonyfadísz, 1987, jelzett, m: 6 cm
3118612
11794
463
Kalocsa váza. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 3091279
11795
463
Wedgwood porcelán tányérka, jelzett, eredeti dobozban, leírással. hibátlan. d: 11,5 cm
3094882
11797
463
Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
3086099
11798
463
Ilmenau pikkelymintás kávés készlet. Jelzett, kis kopással, teljes. 3080247
11799
463
2 darab Püspökfürdői emlék porcelán csupor, kopással, repedésvonallal, m: 14 cm
3118382
11800
463
Walbrzych lengyel porcelán agár. Jelzett, kis kopással, h: 33 cm 3042580
11801
463
4 db porcelán tálka/csésze (irizáló, kobaltkék mintás, stb.), jelzettek, változó állapotban, d: 9 - 9,5 cm
3042505
11802
463
2 db porcelán cipő, az egyik alján kis lepattanás, h: 9 - 10,5 cm
3026485
11803
463
Rosenthal virágmintás porcelán tálka, 14x9 cm + Vittorio Vergani & Co. szőnyeg reklámos tálka, 14x10,5 cm. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal.
3026274
11804
463
"Gruss aus Pöllau" feliratos, virágmintás osztrák porcelán csésze, hozzá való aljjal. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, a csészealj talpán apró lepattanások, d: 9,5 - 15 cm
2686622
11805
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF