Porzellan

Zahl der Lose: 418

Porcelán sütőedény fém tartóval, hibátlan, 36x24 cm
11781.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delft szerelmespár. Jelzett, minimális kopással, 8x8 cm
11782.

Rufpreis:
1 800 HUF

Porcelán elefánt. Sitzendorf?, számozott, hibátlan, 20x16 cm
11783.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum csibe. Jelzett, hibátlan, m: 5 cm
11784.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Úttörő. Orosz porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11785.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Metzler & Ortloff kutya figura. Jelzett, hibátlan, h: 10 cm
11786.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum ülő lány macskával, terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett. ragasztott, m: 13,5 cm
11787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hummel ágon ülő kislány. Jelzett, madár farka letört, m: 15 cm
11788.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutya. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 14 cm
11789.

Rufpreis:
3 000 HUF

9 darabos porcelán tétel, közte 2 darab Herendi tálka
11790.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aranyfestéses japán laposváza. Jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
11791.

Rufpreis:
1 800 HUF

Villeroy & Boch vasfűmintás kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 29 cm
11792.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF