Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099878
11721
463
Német porcelán kisfiú figura, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3097253
11722
463
Bavaria német birodalmi sast ábrázoló sótartó. Hibátlan 11x5,5 cm
3100050
11723
463
XIX. sz. Dísztálka. Jelzett, sérülésekkel, 13,5x13,5 cm
3089674
11724
463
Hangya Szövetkezet emblémával jelzett aludt tejes köcsög. Kopással, repedéssel, m: 13 cm
3090658
11725
463
Antik kiöntő, repedezett mázzal, kopással, m: 11,5 cm
3095045
11726
463
Eschenbach Bavaria süteményes készlet. Jelzett, egyik tálon pattanás, d: 19-27 cm 2647683
11727
463
Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db.
2529711
11728
463
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm
2980872
11729
463
Elegáns ifjú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16,5 cm
3095209
11730
463
Német söröskorsó. Ón fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
3006864
11731
463
Fonatos kínáló. Szitaképpel díszített, jelzett, kopott, d: 25,5 cm, m: 8 cm
3056497
11732
463
Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF