Porzellan

Zahl der Lose: 418

Victoria Austria szecessziós ékszeres doboz, a Margitsziget ábrázolásával, peremnél pattogzással, d: 14 cm
11745.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm
11746.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Royal Dux art deco teknős. Jelzett, farka sérült, h: 14 cm
11747.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

4 darab magyar porcelán, Zsolnay sóborsos, Hollóházi kutya és mókus, Herendi sérült elefánt.
11748.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weimar és Reichenbach kobalt festéses dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 19-19,5 cm
11749.

Rufpreis:
3 000 HUF

11750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquinncum tacskó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 11 cm
11751.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Karlsbad Austria bonbonier. Jelzett, hibátlan, 9,5x9,5 cm
11752.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművész négyoldalas butella. jelzés nélkül, minimális kopással, m: 26,5 cm
11753.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1940 Bavaria pralinékínáló szett, szórt aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 11-19,5 cm
11754.

Rufpreis:
800 HUF
19

11755.

Rufpreis:
800 HUF

11756.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF