Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114419
11745
463
Victoria Austria szecessziós ékszeres doboz, a Margitsziget ábrázolásával, peremnél pattogzással, d: 14 cm 3112623
11746
463
Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm
3113702
11747
463
Royal Dux art deco teknős. Jelzett, farka sérült, h: 14 cm 3113443
11748
463
4 darab magyar porcelán, Zsolnay sóborsos, Hollóházi kutya és mókus, Herendi sérült elefánt. 3113196
11749
463
Weimar és Reichenbach kobalt festéses dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 19-19,5 cm 3113096
11750
463
3121402
11751
463
Aquinncum tacskó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 11 cm 3121400
11752
463
Karlsbad Austria bonbonier. Jelzett, hibátlan, 9,5x9,5 cm
3121376
11753
463
Iparművész négyoldalas butella. jelzés nélkül, minimális kopással, m: 26,5 cm
2998748
11754
463
cca 1940 Bavaria pralinékínáló szett, szórt aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 11-19,5 cm 2887582
11755
463
3116508
11756
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF