Porzellan

Zahl der Lose: 418

11624.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca XIX. sz. vége, Brown-Westhead, Moore & Co dísztál, jelzett, kopással, d: 26 cm
11625.

Rufpreis:
5 000 HUF

11626.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ifj. Grünwald Mór 4 darabos kávéházi porcelán szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 5-11 cm
11627.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Angol aranyozott süteményes tányér, fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, d: 18 cm
11628.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11629.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
11630.

Rufpreis:
2 400 HUF

11631.

Rufpreis:
4 000 HUF

11632.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült
11633.

Rufpreis:
2 800 HUF

11634.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11635.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF