Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2864382
11624
463
3038497
11625
463
cca XIX. sz. vége, Brown-Westhead, Moore & Co dísztál, jelzett, kopással, d: 26 cm 3020274
11626
463
3053905
11627
463
Ifj. Grünwald Mór 4 darabos kávéházi porcelán szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 5-11 cm 2825538
11628
463
4800
Angol aranyozott süteményes tányér, fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, d: 18 cm 3070525
11629
463
4400
Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
2963722
11630
463
Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan 2999419
11631
463
3058513
11632
463
2480298
11633
463
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült 2647686
11634
463
3800
2966438
11635
463
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF