https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 418
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3094865
11600
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2517094
11601
463
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3034262
11602
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hatalmas portugál epermintás gyümölcskínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3036639
11603
463
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ens virág díszes bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással a rózsán. 18x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792729
11604
463
0
5500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alt-Wien porcelán bonbonniere jelzett (1835) kézzel festett. kopott. d: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3014881
11605
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: virágos kiöntő. Kézzel festett, kopásokkal 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792721
11606
463
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
V&B kínai mintás fajansz teáscsészék aljjal 3 db. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel. Egyik fül letört
Das Lot is nicht erreichbar
2880191
11607
463
0
6500
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
St James The high mettled racer porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093100
11608
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098243
11609
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm 3112776
11610
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Delft váza, Kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117024
11611
463
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Canton Rose kínáló. Kína, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, kopással, talpánál sérüléssel, 23x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse