Porzellan

Zahl der Lose: 418

Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
11600.

Rufpreis:
8 000 HUF

11601.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11602.

Rufpreis:
8 000 HUF

11603.

Rufpreis:
5 000 HUF

11604.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11605.

Rufpreis:
8 000 HUF

11606.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11607.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm
11608.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
11609.

Rufpreis:
8 000 HUF

Delft váza, Kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan 19 cm
11610.

Rufpreis:
8 000 HUF

Canton Rose kínáló. Kína, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, kopással, talpánál sérüléssel, 23x23 cm
11611.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF