Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3118289
11476
463
Herendi virág plasztika. Jelzett, pattogzással, 11x7 cm 3117566
11477
463
40000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, teljes, hibátlan, dobozában, d: 16,5-26 cm 3090973
11478
463
40000
Zsolnay eozin mázas kaspó, Terv.:Kovács István. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 21 cm, m: 11 cm
2717467
11479
463
30000
3011744
11480
463
3096282
11481
463
36000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3076299
11482
463
28000
2809745
11483
463
26000
2377614
11484
463
19000
3123001
11485
463
26000
Zsolnay Iris Kolozsvár porcelán teás készlet, hat személyes, kézzel festett, jelzett, kopásokkal
3115489
11486
463
Zsolnay eozin mintás váza, életfa motívummal. Fényes zöld és domináns mézsárga eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, lapított vázatest. Jelzett, hibátlan, dobozában, billeg, m: 18,5 cm 3112666
11487
463
Zsolnay kecskét itató fiú szobor, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm sz: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF