Porzellan

Zahl der Lose: 418

Herendi virág plasztika. Jelzett, pattogzással, 11x7 cm
11476.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, teljes, hibátlan, dobozában, d: 16,5-26 cm
11477.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay eozin mázas kaspó, Terv.:Kovács István. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 21 cm, m: 11 cm
11478.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11479.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11480.

Rufpreis:
12 000 HUF

11481.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11482.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11483.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11484.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Zsolnay Iris Kolozsvár porcelán teás készlet, hat személyes, kézzel festett, jelzett, kopásokkal
11485.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay eozin mintás váza, életfa motívummal. Fényes zöld és domináns mézsárga eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz, lapított vázatest. Jelzett, hibátlan, dobozában, billeg, m: 18,5 cm
11486.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay kecskét itató fiú szobor, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm sz: 23 cm
11487.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF