Porzellan

Zahl der Lose: 418

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), hibátlan, 11x8 cm
11488.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm
11489.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay kávés csésze. Máz alatti matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm, m: 6 cm
11490.

Rufpreis:
8 000 HUF

11491.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 14,5 cm
11492.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay mokkás csésze alátéttel. cca 1925, ritka mintával, jelzett, kopással, d: 10 cm
11493.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay Pompadour kávés készlet tejkiöntő és kiöntő nélkül, cukortartó eltérő jelzéssel. Jelzett, kopással.
11494.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Zsolnay antik japán mintás szoknyás bögre. Jelzett, egyik darab kis kopással, többin sérüléssel, m: 9,5 cm
11495.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay váza. Virágos faág díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11496.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11497.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay 9 darabos lila virágmintás mokkás tétel, jelzett, kopással, d: 15 cm alatt
11498.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
11499.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF