Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090968
11488
463
15000
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett (pajzspecsét), hibátlan, 11x8 cm 3020237
11489
463
6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm 3112796
11490
463
Zsolnay kávés csésze. Máz alatti matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm, m: 6 cm
2577332
11491
463
3089016
11492
463
Zsolnay váza. Jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, m: 14,5 cm
3121405
11493
463
Zsolnay mokkás csésze alátéttel. cca 1925, ritka mintával, jelzett, kopással, d: 10 cm 3113191
11494
463
Zsolnay Pompadour kávés készlet tejkiöntő és kiöntő nélkül, cukortartó eltérő jelzéssel. Jelzett, kopással. 3113444
11495
463
Zsolnay antik japán mintás szoknyás bögre. Jelzett, egyik darab kis kopással, többin sérüléssel, m: 9,5 cm
3114422
11496
463
Zsolnay váza. Virágos faág díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3114439
11497
463
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3115840
11498
463
Zsolnay 9 darabos lila virágmintás mokkás tétel, jelzett, kopással, d: 15 cm alatt 3117161
11499
463
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF