Zsolnay Pompadour kávés készlet tejkiöntő és kiöntő nélkül, cukortartó... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1000002/Zsolnay-Pompadour-kaves-keszlet-tejkionto-es-kionto-nelkul-cukortarto-eltero-jelzessel-Jelzett-~II3113191
3113191
11494
463
Beschreibung: Zsolnay Pompadour kávés készlet tejkiöntő és kiöntő nélkül, cukortartó eltérő jelzéssel. Jelzett, kopással.
: nagy_andras