Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3052177
11428
463
Herendi rózsa rátétes cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 15 cm,
3080237
11429
463
22000
Herend Apponyi purpur mintás kétágú falikar. Jelzett, hibátlan, kézzel festett, 24x19x16 cm 3098417
11430
463
14000
Herendi Apponyi purpur mintás tejkiöntő. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
2981773
11431
463
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
3114444
11432
463
15000
Herendi Rothschild mintás vajtartó. Futórózsa fogóval. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 15 cm 3098416
11433
463
Herendi Apponyi purpur mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
2807447
11434
463
3123005
11435
463
Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonniere. kézzel festett, jelzett minimális lepattanással a rózsán d: 11 cm
3123008
11436
463
Herendi Rotschild mintás rózsás tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett minimális kopással 10 cm 3123011
11437
463
3 Herendi Rotschild mintás csészealj. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 14 cm
3113441
11438
463
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3114431
11439
463
Herendi Zova mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 14x10x5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF