Porzellan

Zahl der Lose: 418

Herendi rózsa rátétes cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 15 cm,
11428.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herend Apponyi purpur mintás kétágú falikar. Jelzett, hibátlan, kézzel festett, 24x19x16 cm
11429.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Apponyi purpur mintás tejkiöntő. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11430.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
11431.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Rothschild mintás vajtartó. Futórózsa fogóval. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 15 cm
11432.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
13

Herendi Apponyi purpur mintás tálka. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
11433.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11434.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonniere. kézzel festett, jelzett minimális lepattanással a rózsán d: 11 cm
11435.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Rotschild mintás rózsás tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett minimális kopással 10 cm
11436.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 Herendi Rotschild mintás csészealj. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 14 cm
11437.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11438.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Herendi Zova mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 14x10x5 cm
11439.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF