Porzellan

Zahl der Lose: 418

Herendi Rothschild mintás tejkiöntő. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
11440.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm
11441.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi rust szőlőmintás 4 darab tál, háncsnyomott peremrésszel, jelzett, egyik tál sérült, d: 19 cm
11442.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi rust szőlőmintás 6 darab tál, háncsnyomott peremrésszel, jelzett, egyik tál sérült, d: 14,5 cm
11443.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11444.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, futórózsa fogóval. Jelzett, kézzel festett, háncsnyomott peremrésszel díszített, hibátlan, 13x12x11 cm
11445.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Herendi rothschild mintás körmös váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11446.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm
11447.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Kitty mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm, m: 9 cm
11448.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11449.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
11450.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Herendi porcelán asztali lámpa, három karmos lábon álló test, új kábellel és foglalattal. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, m: 23,5 cm. Nincs kipróbálva.
11451.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF