Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114440
11440
463
Herendi Rothschild mintás tejkiöntő. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
3114585
11441
463
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 10 cm 3115834
11442
463
Herendi rust szőlőmintás 4 darab tál, háncsnyomott peremrésszel, jelzett, egyik tál sérült, d: 19 cm 3115835
11443
463
Herendi rust szőlőmintás 6 darab tál, háncsnyomott peremrésszel, jelzett, egyik tál sérült, d: 14,5 cm 3116616
11444
463
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3117102
11445
463
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, futórózsa fogóval. Jelzett, kézzel festett, háncsnyomott peremrésszel díszített, hibátlan, 13x12x11 cm 3117107
11446
463
Herendi rothschild mintás körmös váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
3117814
11447
463
Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm 3096923
11448
463
4800
Herendi Kitty mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm, m: 9 cm 2806683
11449
463
3036620
11450
463
4200
3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
3099436
11451
463
Herendi porcelán asztali lámpa, három karmos lábon álló test, új kábellel és foglalattal. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, m: 23,5 cm. Nincs kipróbálva. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF