Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3120658
11416
463
cca 1900, Nymphenburg porcelán: Columbina figurája. A Commedia Dell'arte sorozatból. Terv: F. A. Bustelli (1723-1763). Jelzett, karján és nyakán a masni hiányzik, m: 17,5 cm /// A jelen alakot is magába foglaló 16 vígjátékszereplőből álló sorozatot F. A. Bustelli 1760 körül tervezte a müncheni udvar desszertasztalára. 3120457
11417
463
Carl Scheidig Grafenthal gyermek kecskével. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
3120450
11418
463
Royal Dux gyermek kacsával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm 2998825
11419
463
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm
3079177
11420
463
40000
Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2807381
11421
463
3097902
11422
463
36000
Herendi zöld Apponyi mintás nagy váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23 cm, d: 22 cm
3023220
11423
463
Herendi négy darab levél formájú csésze, 11 cm, + levél formájú nagyobb tál 17x13 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
2760815
11424
463
3097897
11425
463
Herendi porcelán illatszóró, pipettás, csavaros fedéllel m:15 cm, hozzá 6 kis tálka 10x7,5 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2940104
11426
463
Herendi modern kékvirágos váza, jelzett, hibátlan, oldalán "Legjobb PhD előadó Pannon Egyetem 2021" szitanyomott felirattal, m :23 cm 3036612
11427
463
14000
Herendi, Óherendi Viktória mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF