Porzellan

Zahl der Lose: 418

cca 1900, Nymphenburg porcelán: Columbina figurája. A Commedia Dell'arte sorozatból. Terv: F. A. Bustelli (1723-1763). Jelzett, karján és nyakán a masni hiányzik, m: 17,5 cm  ///  A jelen alakot is magába foglaló 16 vígjátékszereplőből álló sorozatot F. A. Bustelli 1760 körül tervezte a müncheni udvar desszertasztalára.
11416.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Carl Scheidig Grafenthal gyermek kecskével. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
11417.

Rufpreis:
10 000 HUF

Royal Dux gyermek kacsával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm
11418.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm
11419.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11420.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11421.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás nagy váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23 cm, d: 22 cm
11422.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Herendi négy darab levél formájú csésze, 11 cm, + levél formájú nagyobb tál 17x13 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11423.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11424.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi porcelán illatszóró, pipettás, csavaros fedéllel m:15 cm, hozzá 6 kis tálka 10x7,5 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11425.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11426.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi, Óherendi Viktória mintás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális kopással d: 15 cm
11427.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF