Porzellan

Zahl der Lose: 418

Hummel Goebel csibéket etető lány. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11404.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel Goebel lány csibékkel. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11405.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel Goebel piros nyúl. Jelzett, minimális kopással, m: 6 cm
11406.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi art deco kutya. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
11407.

Rufpreis:
6 000 HUF
15

Aquincum víziló. Jelzett, hibátlan, h: 7 cm
11408.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aquincum aquazur angyalka gyertyatartóval. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11409.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aquincum aquazur krokodil. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 11,5 cm
11410.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Aquincum aquazur teknős. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6,5 cm
11411.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Aquincum aquazur sün. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 6 cm
11412.

Rufpreis:
4 000 HUF
26

Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11413.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

Royal Dux Manufaktúra, Elly Strobach-Königova iparművész (1908-2002): Női akt. Formába öntött finomfajansz. Formaszámmal jelzett, cca 1930, aljánál pattogzással, m: 20,5 cm
11414.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aquincum gém. Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11415.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF