Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022386
11524
463
Hollóházi madár mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 32 cm
3093825
11525
463
Hollóházi retro asztali készlet három darabos. kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
3093196
11526
463
Retro Hollóházi gyermek reggeliző készlet. Matricás, jelzett, hibátlan 3120336
11527
463
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3119642
11528
463
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített, 21 karátos arannyal kézzel aranyozott bonbonier és hamuzó. Jelzett, hibátlan. 3120726
11529
463
Hollóházi virágmintás nagyváza. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 3113208
11530
463
Hollóházi kék mintás bonbonniere d: 12 cm, m: 13 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3113207
11531
463
2 db Hollóházi virág mintás kaspó m: 12 cm és Bonbonniere d: 18 cm . Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3117010
11532
463
Hollóházi tacskó. Terv: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 17 cm 3017323
11533
463
2200
Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
2524490
11534
463
3000694
11535
463
Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF