Porzellan

Zahl der Lose: 418

Hollóházi madár mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 32 cm
11524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi retro asztali készlet három darabos. kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
11525.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retro Hollóházi gyermek reggeliző készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11526.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11527.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített, 21 karátos arannyal kézzel aranyozott bonbonier és hamuzó. Jelzett, hibátlan.
11528.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi virágmintás nagyváza. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11529.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi kék mintás bonbonniere d: 12 cm, m: 13 cm. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11530.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Hollóházi virág mintás kaspó m: 12 cm és Bonbonniere d: 18 cm . Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11531.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi tacskó. Terv: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 17 cm
11532.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
11533.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11534.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
11535.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF