Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3098889
11588
463
3096200
11589
463
7500
cca 1800, Alt Wien bonbonier, jelzett, sérült, javított, hiányos, h: 15 cm
3096109
11590
463
7500
Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm 3096111
11591
463
7500
Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm 3112905
11592
463
3093288
11593
463
3093829
11594
463
3098235
11595
463
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kopással, egy helyen anyagkopással, d: 18 cm 3099080
11596
463
Antik kínai porcelán tégely. Kívül és belsejében is gésa alakokkal festett, fém szereléke filigrán pillangó- és sárkánymintával díszített. Jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
3090508
11597
463
Rosenthal süteményes tányér készlet, 6 db, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm 3090384
11598
463
cca XX. sz. közepe, Satsuma nagyváza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 36,5 cm
3100031
11599
463
XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF