Porzellan

Zahl der Lose: 418

11588.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1800, Alt Wien bonbonier, jelzett, sérült, javított, hiányos, h: 15 cm
11589.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm
11590.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm
11591.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11592.

Rufpreis:
12 000 HUF

11593.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11594.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kopással, egy helyen anyagkopással, d: 18 cm
11595.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik kínai porcelán tégely. Kívül és belsejében is gésa alakokkal festett, fém szereléke filigrán pillangó- és sárkánymintával díszített. Jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
11596.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rosenthal süteményes tányér készlet, 6 db, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
11597.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca XX. sz. közepe, Satsuma nagyváza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 36,5 cm
11598.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
11599.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF