Porzellan

Zahl der Lose: 418

Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, fedele nem illik rá teljesen, kopással, d: 7,5 cm
11464.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi 2 darab tálka, kopással, egyik repedt, h: 8-15 cm
11465.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi váza. 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 15,5 cm
11466.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Kitty mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm
11467.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel 12x8,5 cm
11468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 14,5 cm
11469.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm
11470.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Zova mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11471.

Rufpreis:
3 000 HUF
31

Herendi csikkelnyomó, jelzett, kopással, h: 4,5 cm
11472.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi 3 darab eton mintás hamuzó, tálka. Jelzett, egyik tálka sérült.
11473.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi 2 darab virág, egyik sérült, másik kopott, h: 11-13 cm
11474.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi FRC mintás tálka h: 10 cm + bonbonier fedő nélkül, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
11475.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF