Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069783
11464
463
Herendi hecsedli mintás bonbonier, 2. oszt. jelzéssel, fedele nem illik rá teljesen, kopással, d: 7,5 cm
3119735
11465
463
Herendi 2 darab tálka, kopással, egyik repedt, h: 8-15 cm 3121489
11466
463
Herendi váza. 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 15,5 cm 3121380
11467
463
Herendi Kitty mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm
3114592
11468
463
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel 12x8,5 cm 3117110
11469
463
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 14,5 cm 3117122
11470
463
Herendi bonbonier, rózsa fogóval, jelzett, minimális kopással, d: 7,5 cm 3117133
11471
463
Herendi Zova mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 3117138
11472
463
Herendi csikkelnyomó, jelzett, kopással, h: 4,5 cm
3117142
11473
463
Herendi 3 darab eton mintás hamuzó, tálka. Jelzett, egyik tálka sérült. 3117895
11474
463
Herendi 2 darab virág, egyik sérült, másik kopott, h: 11-13 cm 3118613
11475
463
Herendi FRC mintás tálka h: 10 cm + bonbonier fedő nélkül, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF