Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2755622
11806
463
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
3037220
11807
463
2200
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm 3037199
11808
463
Bavaria Schinding bonbonniere. Matricás, jelzett, apró kopással d: 13 cm 3069336
11809
463
Pipázó tatár férfi. Porcelán figura, jelzett, hibátlan, kis gyári tűzhibával, m: 22,5 cm 2970885
11810
463
Ilmenau virág mintás porcelán váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm 3065426
11811
463
3 darab Aquincum kézzel festett váza, közte balatoni emlék, egyik repedt, m: 9,5-21 cm
2925373
11812
463
2994097
11813
463
Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm
2793084
11814
463
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
3058358
11815
463
Sz. Berry Gabriella kézifestett tálka, kopással, d: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF