Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647687
11685
463
2966040
11686
463
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Beim Abendgebet". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2787378
11687
463
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
2466883
11688
463
2894163
11689
463
2894156
11690
463
2894237
11691
463
Kislány virággal, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
2203169
11692
463
Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm
2585471
11693
463
Régi tejkiöntő, matricás fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m:10cm
3071015
11694
463
Schütz Blansko virágcsokor mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
2980877
11695
463
2 db virágmintás angol porcelán váza, matricás, jelzetlen, kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 20 cm
3095198
11696
463
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, ón fedéllel, m: 21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF