Porzellan

Zahl der Lose: 418

Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
11673.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11674.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm
11675.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum Hévízi emlék tálka, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:5,5cm
11676.

Rufpreis:
1 600 HUF

11677.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11678.

Rufpreis:
2 400 HUF

Retro kékpöttyös kancsó bögrével, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 és 19 cm
11679.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
11680.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
11681.

Rufpreis:
1 600 HUF

11682.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
11683.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11684.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF