Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075437
11673
463
4800
Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
2925377
11674
463
Szecessziós arany-kék teás készlet hiányos. Kiöntő, cukordoboz, 3 csésze, 3 nem hozzávaló aljjal. Jelzés nélkül, minimális kopással
3058396
11675
463
Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm
2585481
11676
463
Aquincum Hévízi emlék tálka, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:5,5cm
2927549
11677
463
3037760
11678
463
Wedgwood 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3033013
11679
463
Retro kékpöttyös kancsó bögrével, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 és 19 cm 2975833
11680
463
Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm 2971591
11681
463
Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm 2960144
11682
463
2200
2936813
11683
463
Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm 2610105
11684
463
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF