Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528925
11661
463
Bárói monogram fajansz csempére, táblára festve. XIX. sz. 18x23 cm Kopott.
3115833
11662
463
11 darabos antik virágmintás kávézó gyűjtemény, cca 19. sz második fele, tál, tálka, csésze, sérülésekkel.
3115841
11663
463
cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
3114884
11664
463
Freiberg Germany porcelán leveses, szószos, sültes tál és merőkanál. Aranyozott, jelzett, kis kopással d: 21 cm 3114889
11665
463
4 db kézzel festett német porcelán teás csésze és cukortartó. Jelzett, kopásokkal 3112899
11666
463
Karlsbad porcelán kis süteményes készlet. Aranyozott, matricás, jelzett, minimális kopással 6 + 1 darabos d: 17, 11 cm 3117026
11667
463
Wong Lee paradicsommadár. Jelzett, repesztett mázas, hibátlan, m: 14 cm 3116322
11668
463
Goebel Artis Orbis dísztál, Auguste Renoir: Petit d'ejeuner des canotiers (Evezősök reggelije) festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, sorszámozott: 760/3000, hibátlan, d: 31,5 cm 3118176
11669
463
Körmöcbánya talpas kínáló. Jelzett, kis sérülésekkel, tál részén repedésvonallal, d: 25,5 cm, m: 14 cm 3118157
11670
463
Hummel Goebel "Hazafelé a vásárból" figura. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3099848
11671
463
Rosenthal Rigoletto bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 10 cm 3096997
11672
463
3800
Koenigszelt ezüstözött porcelán mokkás készlet, 4 részes: kanna, cukortartó, tejkiöntő, tálca (csészék nélkül). Jelzett, kopásokkal, m: 8 - 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF