Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944815
11536
463
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
3089555
11537
463
Hollóházi kulacs, népi mintás, matricás, jelzett , hibátlan, m: 20 cm
3123380
11538
463
Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, m: 8,5 cm 3119246
11539
463
Hollóházi MHSZ kulacs, kupakkal m: 17 cm
3120754
11540
463
Hollóházi tálakat tartó lány. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm 3120728
11541
463
2200
Hollóházi és Zsolnay váza. Jelzett, minimális kopással, m: 14-15 cm 3119739
11542
463
Hollóházi osztriga ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), h: 20 cm
3119743
11543
463
Hollóházi virágmintás váza és bonbonier. Jelzett, kis kopással.
3121356
11544
463
Hollóházi kékvirágos tálka + virágmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, 18x13,5 cm 3121487
11545
463
Hollóházi márványmázas nagyváza. Jelzett, kopással, m: 35 cm
3114450
11546
463
Hollóházi lila virágmintás kétrészes asztali szett, dobozában, jelzett, hibátlan. 2804671
11547
463
Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF