Porzellan

Zahl der Lose: 418

Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
11536.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kulacs, népi mintás, matricás, jelzett , hibátlan, m: 20 cm
11537.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi art deco macska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, m: 8,5 cm
11538.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Hollóházi MHSZ kulacs, kupakkal m: 17 cm
11539.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi tálakat tartó lány. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
11540.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi és Zsolnay váza. Jelzett, minimális kopással, m: 14-15 cm
11541.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi osztriga ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), h: 20 cm
11542.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágmintás váza és bonbonier. Jelzett, kis kopással.
11543.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kékvirágos tálka + virágmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, 18x13,5 cm
11544.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi márványmázas nagyváza. Jelzett, kopással, m: 35 cm
11545.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi lila virágmintás kétrészes asztali szett, dobozában, jelzett, hibátlan.
11546.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

Hollóházi szoknyás bögre, kopott, jelzett, m: 9 cm
11547.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF