Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3117011
11548
463
Hollóházi spániel. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3117157
11549
463
Hollóházi akt. Jelzett, kis kopással, 21x12,5 cm 3117200
11550
463
Hollóházi nyúl. Jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm 3118345
11551
463
Hollóházi váza. Jelzett, lila virágmintás díszítéssel, hibátlan, m: 17,5 cm 3118351
11552
463
Hollóházi zöld márványmintás tálka és váza. Jelzett, kis kopással, h: 21 cm, m: 21 cm 2963173
11553
463
50000
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm
3035983
11554
463
48000
2977796
11555
463
Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan 2963138
11556
463
40000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
3069905
11557
463
24000
MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm
3034315
11558
463
Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, hozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan. 2726398
11561
463
4800
Ukrán Zaporozsjei porcelán figura, Bohdan Hmelnickij, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF