Porzellan

Zahl der Lose: 418

Hollóházi spániel. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11548.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi akt. Jelzett, kis kopással, 21x12,5 cm
11549.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi nyúl. Jelzett, minimális kopással, m: 5,5 cm
11550.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Hollóházi váza. Jelzett, lila virágmintás díszítéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi zöld márványmintás tálka és váza. Jelzett, kis kopással, h: 21 cm, m: 21 cm
11552.

Rufpreis:
1 000 HUF

11553.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11554.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan
11555.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11556.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm
11557.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, hozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11558.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11561.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF