Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3118215
11512
463
Zsolnay bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3118239
11513
463
Zsolnay hólyagos váza. Jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 7 cm 3118281
11514
463
Zsolnay búzavirág mintás szív alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm 3118285
11515
463
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3118288
11516
463
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm 2505880
11517
463
3119638
11518
463
14000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm 3093380
11519
463
Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
3076899
11520
463
Hollóházi kékvirágos kétfüles váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm 2377613
11521
463
4800
2816171
11522
463
3200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 7 cm
2907167
11523
463
Hollóházi Főtaxi Marta taxi hamutál. Matricás, jelzett, is kopással 15x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF