Porzellan

Zahl der Lose: 418

Zsolnay bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Zsolnay hólyagos váza. Jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 7 cm
11513.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
17

Zsolnay búzavirág mintás szív alakú ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
11514.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11515.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
11516.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11517.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
11518.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11519.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi kékvirágos kétfüles váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11520.

Rufpreis:
3 000 HUF

11521.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 7 cm
11522.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi Főtaxi Marta taxi hamutál. Matricás, jelzett, is kopással 15x15 cm
11523.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF