Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095763
11452
463
3800
Herendi domború levél díszítménnyel váza. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 3113203
11453
463
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10-11 cm 3115838
11454
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm 3115839
11455
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm 3115836
11456
463
Herendi rust szőlőmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm 3115837
11457
463
Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm 3117112
11458
463
Herendi madárka. Jelzett kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm 3117886
11459
463
Herendi váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm 3074699
11460
463
Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm
3096491
11461
463
Herend eton mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
3069761
11462
463
Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm
3069763
11463
463
Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF