Porzellan

Zahl der Lose: 418

Herendi domború levél díszítménnyel váza. 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
11452.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10-11 cm
11453.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 13,5 cm
11454.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi rust szőlőmintás csésze alátéttel. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
11455.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi rust szőlőmintás tejkiöntő. Jelzett, minimális kopással, m: 9,5 cm
11456.

Rufpreis:
4 000 HUF

11457.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi madárka. Jelzett kézzel festett, hibátlan, m: 7,5 cm
11458.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
11459.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi kisváza. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, m: 9,5 cm
11460.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herend eton mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11461.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi virágmintás váza, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, m: 11 cm
11462.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi csengő és hamuzó, 2. oszt. jelzéssel, csengőn pattanással, klf mintával
11463.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF