Porzellan

Zahl der Lose: 418

11500.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
11501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay neoempír kisváza. Jelzett: MADE IN HUNGARY felirat. Kis kopással, m: 10,5 cm
11502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 13 cm
11503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11504.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán teás kanna, kézzel festett, jelzett minimális kopásokkal 17 cm
11505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás szív tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,11,5x8,5 cm
11506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay mid-century kisváza. Jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
11507.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Zsolnay vadász mintás tál, tányér. Matricás, jelzett, kopással.
11508.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x7 cm
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay boxer. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11510.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 11x7 cm
11511.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF