Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2850097
11500
463
Zsolnay tálka kézzel festett, jelzett 1941, kis kopással 15 cm 2312138
11501
463
Zsolnay porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
3051585
11502
463
Zsolnay neoempír kisváza. Jelzett: MADE IN HUNGARY felirat. Kis kopással, m: 10,5 cm 3089015
11503
463
Zsolnay porcelán kulacs. Jelzett, minimális kopással, m: 13 cm 3119242
11504
463
Zsolnay porcelán őzmama a gidájával figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3123003
11505
463
Zsolnay porcelán teás kanna, kézzel festett, jelzett minimális kopásokkal 17 cm 3112576
11506
463
Zsolnay pillangó mintás szív tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,11,5x8,5 cm 3112815
11507
463
Zsolnay mid-century kisváza. Jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 3112590
11508
463
4 db Zsolnay vadász mintás tál, tányér. Matricás, jelzett, kopással. 3113205
11509
463
Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 11x7 cm 3117013
11510
463
Zsolnay boxer. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3117883
11511
463
Zsolnay pillangó mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 11x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF