Porzellan

Zahl der Lose: 418

Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm
11757.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai virágmintás kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 13 cm
11758.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Szovjet porcelán vajtartó. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm
11759.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi porcelán tojás formájú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10x6,5x6 cm
11760.

Rufpreis:
1 400 HUF

Porcleán kutya figura, jelzett, kis kopással m: 14 cm,
11761.

Rufpreis:
1 600 HUF

Törpe figura, piros mázas, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
11762.

Rufpreis:
2 400 HUF

Deusch kisváza, ezüst rátét díszítéssel, m: 9 cm
11763.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 darab Copeland csésze alátéttel. Jelzett, erősen sérültek.
11764.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bavaria porcelán kép, jelzett, eredeti dobozában, 16x11 cm
11765.

Rufpreis:
1 600 HUF

11766.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 8 - 10 cm
11767.

Rufpreis:
1 000 HUF

B&B porcelán kutya pár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x5x7,5 cm
11768.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF