Porzellan Zahl der Lose: 418
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874727
11757
463
Alföldi Pannonia hotel kínáló, porcelán, jelzett, kopott, h: 28 cm 3097322
11758
463
Kínai virágmintás kis porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, m: 13 cm 3097361
11759
463
Szovjet porcelán vajtartó. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 16,5 cm 3097379
11760
463
Aquincumi porcelán tojás formájú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10x6,5x6 cm 3119249
11761
463
Porcleán kutya figura, jelzett, kis kopással m: 14 cm, 3119253
11762
463
Törpe figura, piros mázas, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
3096150
11763
463
Deusch kisváza, ezüst rátét díszítéssel, m: 9 cm
3096233
11764
463
2200
3 darab Copeland csésze alátéttel. Jelzett, erősen sérültek. 3119076
11765
463
Bavaria porcelán kép, jelzett, eredeti dobozában, 16x11 cm 2964178
11766
463
2964172
11767
463
4 db mini porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 8 - 10 cm 2963981
11768
463
B&B porcelán kutya pár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x5x7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF