Tétel

Katalognummer:

11587.
Beendet 463. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Szeladon mázas sárkánymintás dísztál. Kína, XX. sz. eleje, jelzett, domború sárkánymintával díszített, barna mázas szegélyezéssel, hibátlan, d: 24 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras