Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075485
10434
463
4800
Legány Zoltán (1911-1993): Szerb templom, Ráckeve, 1973. Akvarell, papír, jelzett, , kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm 3076403
10435
463
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy kalapban. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle foltos. 30x20 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady with hat. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly stained. 30x20 cm
2862042
10436
463
2980401
10437
463
6500
3111767
10438
463
55000
3109690
10439
463
28000
Mersits Piroska (1926-1988): Színes erdő. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x41 cm 3055684
10440
463
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Fekvő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
3121030
10441
463
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció kékben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), kisebb foltokkal, 45,5x34 cm
3118764
10442
463
Molnár Gabriella (1940-): Ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/5). Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben. 29,5×19,5 cm 3119834
10443
463
Merényi Rudolf (1893-1957):. Lány, tükörrel. Rézkarc, papír. jelzett Merényi Rudolf 925. 27x20 cm 3116237
10444
463
Mezős Béla (1949- ): Különös hangulat. Akril, karton. Jelzett, igényes üvegezett keretben 18x28 cm hátoldalt a művész autográf feliratával 3116229
10445
463
Mezős Béla (1949- ): Végső menedék. Akril, karton. Jelzett, igényes üvegezett keretben 18x28 cm (keret sarkán apró sérülés) hátoldalt a művész autográf feliratával
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF