Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10193.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 33x18 cm
10194.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 40x26,5 cm
10195.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10196.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Finta Edit (1945-): Tér és idő. Rézkarc, papír, jelzett. művészpéldány 32x25 cm Gyűrődéssel, alul beszakadással
10197.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10198.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Finta Edit (1945-): Idő. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: XX/19. 33x24 cm
10199.

Rufpreis:
5 000 HUF

Freytag Zoltán (1901-1983): Csendélet virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm / oil on canvas, signed, framed
10200.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10201.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Finta Edit (1945-): Eltávolodás. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: AE X6VIII. 39x30 cm
10202.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10203.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10204.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF