Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10168.

Rufpreis:
12 000 HUF

10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben. 40x48 cm
10170.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdős Géza (1910-1964): Társaság, 1935. Akvarell, papír. jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31×47 cm
10172.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Élesdy István (1912-1987): Szt. István szobor- Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. 15x19 cm
10173.

Rufpreis:
2 800 HUF

Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
10174.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ék Sándor (1902-1975): Szekszárdi kommunisták kivégzése 1919. Rézkarc, papír, jelzett. A lap széle kissé foltos. Kartonon, falra akasztható, 21,5x30,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x51 cm
10176.

Rufpreis:
2 800 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm
10177.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10179.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10180.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF