Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080504
10168
463
3080508
10169
463
3114901
10170
463
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben. 40x48 cm 3118923
10172
463
34000
Erdős Géza (1910-1964): Társaság, 1935. Akvarell, papír. jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31×47 cm
3120883
10173
463
Élesdy István (1912-1987): Szt. István szobor- Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. 15x19 cm 3043620
10174
463
3200
Endrédy Sarolta (?-?), XX. sz. közepe: Csecsemő születésnapi torával és kutyával, 1947. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm.
3095794
10175
463
Ék Sándor (1902-1975): Szekszárdi kommunisták kivégzése 1919. Rézkarc, papír, jelzett. A lap széle kissé foltos. Kartonon, falra akasztható, 21,5x30,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
3069918
10176
463
Élesdy István (1912-1987): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x51 cm 3057664
10177
463
2200
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm 2922673
10178
463
15000
Elek István (1944-2011): Gesztusok (cím nélkül). Tus, papír. jelzés nélkül. Paszpartuban. 27x25,5 cm 2523043
10179
463
2968552
10180
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF