Auguste Herbin (1882-1960): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x15 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 47,5x23 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet