Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10289.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Horváth Endre (1896-1954): MNB épülete a Szabadság téren, Budapesten. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 10×14 cm
10290.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

10291.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/40. 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 7/40, 31x21 cm.
10292.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10293.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
10294.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Hemmert László (1953-2018): Foghíjasnak, fogatlannak (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×31 cm
10295.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Héder Mária Gabriella (?-): Remény. Pasztell, tempera, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 45,5×30 cm
10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

10297.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet
10298.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
10299.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Halasi Horváth István (1904-1994): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×46 cm
10300.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF