Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Petkes József (1928-2016): Legelésző tehenek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×23,5 cm
10530.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm
10531.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elsa Plach (1863 bis 1953): Vitorlások, 1896. Akvarell, papír. jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 9x17 cm / Elsa Plach (1863 bis 1953), German painter: Ships, 1896. Watercolour on paper. Signed loewr right. Framed. 9x17 cm
10532.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Póka György (1944-): Tanya. Vegyes technika, farost, jelzett, fakeretben. 27×56 cm
10533.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

10534.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Peter Tom-Petersen (1861-1926): Rothenburg ob der Tauber (Németországban), 1905. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 32,5×23 cm
10535.

Rufpreis:
8 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, apró foltokkal, 31×22 cm.
10536.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10537.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x22,5 cm / etching on paper, signed, numbered (49/100).
10538.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10539.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
10540.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Perei Zoltán (1913-1992): Papagájcsőrű dinoszaurusz, 1991. Fametszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. Kiállítva: 1992, Hatvany Lajos Múzeum, Hatvan (emlékkiállítás). 21x25 cm
10541.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF