Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10518.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Orosz István (1941-1999): Felröppenő madarak, 1991. Akvarell, papír, Jelzett. Kisebb szakadással. Paszpartuban. 48x33 cm
10519.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Orvos András (1939- ): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Zichy Galéria címkével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10520.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Oláh Mátyás (1951): Kislány, 1991. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 64,5x50 cm
10521.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ősz Dénes (1915-1980): Téli délután. Színes rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kisebb felületi sérüléssel, lapszéli apró foltokkal, 29,5×36 cm
10522.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ősz Dénes (1915-1980): Dobogókő (Dunapart), 1950-es évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm.
10523.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (104/A), 12x16 cm
10524.

Rufpreis:
3 000 HUF
27

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x13,5 cm
10525.

Rufpreis:
2 800 HUF

10526.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10527.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10528.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, első próbanyomat, hátoldalán a művész bélyegzőjével, lapszéli apró szakadással, 24x20 cm
10529.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF