Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2795114
10518
463
46000
3116239
10519
463
Orosz István (1941-1999): Felröppenő madarak, 1991. Akvarell, papír, Jelzett. Kisebb szakadással. Paszpartuban. 48x33 cm
3093079
10520
463
36000
Orvos András (1939- ): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Zichy Galéria címkével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm 3098233
10521
463
36000
Oláh Mátyás (1951): Kislány, 1991. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 64,5x50 cm
3119542
10522
463
3200
Ősz Dénes (1915-1980): Téli délután. Színes rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kisebb felületi sérüléssel, lapszéli apró foltokkal, 29,5×36 cm 3120301
10523
463
36000
Ősz Dénes (1915-1980): Dobogókő (Dunapart), 1950-es évek. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm.
3070069
10524
463
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (104/A), 12x16 cm 3070070
10525
463
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x13,5 cm 2697630
10526
463
2710192
10527
463
24000
2707054
10528
463
3070702
10529
463
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, első próbanyomat, hátoldalán a művész bélyegzőjével, lapszéli apró szakadással, 24x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF