https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2791983
10494
463
0
240000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2919702
10495
463
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Boglárka Alíz (2001-): Heart shaped glasses. Olaj, vászon. jelezve balra lent. 70x50 cm / oil on canvas, signed lower left
Das Lot is nicht erreichbar
3091358
10496
463
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Peter Nagel (194-): Sárkány (Drache über der Binnenalster). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 200/400. 19x17 mm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3055452
10497
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 26,5x17,5 cm 3079563
10498
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14,5x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079557
10499
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei ösvény. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 29x16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3095959
10500
463
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Erotikus jelenet, 1985. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 67x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038080
10501
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 20x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971866
10502
463
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2030750
10503
463
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinszky Jenő (1884-?): Menedékház. Olaj, karton, jelzett, 26×31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3051812
10504
463
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Henry Napartuk (1932-1985): Eskimo and Beluga. Linómetszet, papír, jelzett üvegezett keretben / linocut signed twice (16x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3055426
10505
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse