Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3115603
10373
463
Komiszár János (1949-): Stégek (Tisza). Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×65 cm 3109220
10374
463
8500
Kenéz Ágnes (1944-): Női akt. Pasztell, papír, jelezve balra lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 29×20 cm
3120979
10375
463
14000
3119554
10376
463
Konecsni György (1908-1970): Szigliget. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, paszpartuban, 29×38 cm
3119077
10377
463
Kórusz József (1927-2010): Udvar Tihanyban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 23,5×29 cm 3118775
10378
463
Konecsni György (1908-1970): Zápor. Színezett rézkarc, papír, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5×39,5 cm 3118819
10379
463
Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 30×38,5 cm 3120312
10380
463
Kozma Lajos (1884-1948): Sírok. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm 3120313
10381
463
Kozma Lajos (1884-1948): Áramlás. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm 3120309
10382
463
Kozma Lajos (1884-1948): Gondolkodó. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm 2850711
10383
463
120000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 26/40. 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered: 26/40.
3083598
10384
463
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vérmező, 1946. Lavírozott tus, papír, jelzett, 30,5x43,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF