Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Komiszár János (1949-): Stégek (Tisza). Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 45×65 cm
10373.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kenéz Ágnes (1944-): Női akt. Pasztell, papír, jelezve balra lent, paszpartu hátoldalán pecséttel jelzett, 29×20 cm
10374.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10375.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Konecsni György (1908-1970): Szigliget. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, paszpartuban, 29×38 cm
10376.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kórusz József (1927-2010): Udvar Tihanyban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, 23,5×29 cm
10377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Zápor. Színezett rézkarc, papír, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Üvegezett, sérült fakeretben. 29,5×39,5 cm
10378.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kássa Gábor (1893-1961): Zuglói piac részlet. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 30×38,5 cm
10379.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kozma Lajos (1884-1948): Sírok. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm
10380.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Áramlás. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm
10381.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Kozma Lajos (1884-1948): Gondolkodó. Nyomat, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19×16 cm
10382.

Rufpreis:
6 000 HUF

10383.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Vérmező, 1946. Lavírozott tus, papír, jelzett, 30,5x43,5 cm
10384.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF