Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10398.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Korcsog Sándor: Vízparti táj, olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Korcsog S 200(?). 24x32 cm
10399.

Rufpreis:
6 000 HUF

10400.

Rufpreis:
12 000 HUF

10401.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
10402.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm
10403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
10404.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
10405.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10406.

Rufpreis:
5 000 HUF

10407.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
10408.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Emlék. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
10409.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF