Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2997380
10398
463
17000
3023120
10399
463
Korcsog Sándor: Vízparti táj, olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Korcsog S 200(?). 24x32 cm
3032481
10400
463
3038154
10401
463
3020770
10402
463
11000
Kövér Gyula (1883-1972): Apáca. Rézkarc. papír. Jelzett. 24x18 cm
3076679
10403
463
Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm
2985254
10404
463
Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm
2985250
10405
463
Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm
2968578
10406
463
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2782108
10407
463
2865006
10408
463
42000
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed.
3046747
10409
463
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Emlék. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF