https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3116207
10277
463
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hárencz János (1899-1969): Lovasszekér. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 11×16 cm 3055600
10278
463
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Haász Ágnes (1951-): Lépcső-ház, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 10/13. Hátoldalán a művész címkéjével. 49x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3118581
10279
463
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hertay Mária (1932-2018): napraforgó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (84/100), üvegezett fakeretben, 54×29 cm 3121056
10280
463
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kék-piros kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/30), üvegezett fakeretben, 31,5x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3121058
10281
463
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120959
10282
463
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 29x28 cm. 3120967
10283
463
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 36x21,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3120971
10284
463
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2850782
10285
463
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. Jelzett. 20×23 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2773571
10286
463
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Színes táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 39,5x59,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819504
10287
463
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2798287
10288
463
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse