Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Hárencz János (1899-1969): Lovasszekér. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 11×16 cm
10277.

Rufpreis:
12 000 HUF

Haász Ágnes (1951-): Lépcső-ház, 2012. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 10/13. Hátoldalán a művész címkéjével. 49x39 cm
10278.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hertay Mária (1932-2018): napraforgó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (84/100), üvegezett fakeretben, 54×29 cm
10279.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

10280.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm
10281.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 29x28 cm.
10282.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10283.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm.
10284.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10285.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10286.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10287.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10288.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF