Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3071521
10265
463
4200
Görög Rezső (1930- ): Vízparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×36 cm 2888761
10266
463
3800
Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm
3071452
10267
463
Gráber Margit (1896-1993): A Galilei kör márciusi ünnepe a vigadóban. Meghívó Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Benne Ady Endre az alkalomra írt versével kis hiánnyal 26x11 cm
3013601
10268
463
3047211
10269
463
50000
Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
3077161
10270
463
Helényi Tibor (1946-2014): Vörös & fekete bizonytalan egyensúlya. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5x6 cm 3077076
10271
463
Helényi Tibor (1946-2014): Túlélő. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x6 cm 3123287
10272
463
Haranghy Jenő (1894-1951): A budapesti Állatkertből. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, lap jobb alsó sarkában sérült, 17x24 cm 2828368
10273
463
Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm 3073728
10274
463
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm
3073738
10275
463
42000
3116205
10276
463
Hárencz János (1899-1969): Lovas csikóssal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 11×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF