Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Görög Rezső (1930- ): Vízparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×36 cm
10265.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Stefan Grecu (?-?): Nádasban. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17x31 cm
10266.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gráber Margit (1896-1993): A Galilei kör márciusi ünnepe a vigadóban. Meghívó Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Benne Ady Endre az alkalomra írt versével kis hiánnyal 26x11 cm
10267.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10268.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
10269.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Helényi Tibor (1946-2014): Vörös & fekete bizonytalan egyensúlya. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5x6 cm
10270.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Helényi Tibor (1946-2014): Túlélő. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x6 cm
10271.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Haranghy Jenő (1894-1951): A budapesti Állatkertből. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, lap jobb alsó sarkában sérült, 17x24 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haász Ágnes (1951-): Zárt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/22). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm
10273.

Rufpreis:
6 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm
10274.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10275.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Hárencz János (1899-1969): Lovas csikóssal. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 11×16 cm
10276.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF