https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3038442
10506
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3031771
10507
463
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imola (1976-): Az Északi-tengernél. Akril, filc, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3031775
10508
463
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imola (1976-): Variációk város témára. Akril, kontúrfesték, vászon, , jelzett 50x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903135
10509
463
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2903138
10510
463
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3002951
10511
463
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2945731
10512
463
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Absztrakt kompozíció, 1981. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739435
10513
463
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Festőpaletta. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27,5x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739382
10514
463
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Lágy geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun.24x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2739446
10515
463
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (?-), XX. közepe: Geometria. Akvarell, papír. Jelzett a paszpartun. 27x40cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001145
10516
463
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed
Das Lot is nicht erreichbar
2949919
10517
463
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Feltekerve, sérült. 75x105 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse